Biznes Między sektorami 2
  • 18 maja 2021

Między sektorami 2

Spotkanie sieciujące

W drugim spotkaniu sieciującym, które odbyło się 14 maja 2021 r. wzięła udział firma Wavin Shared Services sp. z o.o. Firma Wavin opowiedziała o swoich dotychczasowych doświadczeniach we współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz opowiedziała o swoich planach na przyszłość i chęci podjęcia kolejnych współpracy, szczególnie w zakresie działań ekologicznych oraz wolontariatu pracowniczego i zakupów społecznie odpowiedzialnych.

W spotkaniu wzięło udział również kilka organizacji społecznych tj. Stowarzyszenie Lepszy Świat, Stowarzyszenie Pogotowie Społeczne, Stowarzyszenie CREO, Fundacja ORCHidea, Taka Mydlarnia, WTZ Krzemień, Lokalni w Gminie Suchy Las oraz Fundacja Wózkowicze. Przedstawiciele organizacji opowiedzieli o swoich działaniach i usługach, a także przedstawili potrzeby w ramach których chcieliby nawiązać współpracę z firmami.

Spotkanie zaowocowało wymianą kontaktów między uczestnikami i wyrażeniem chęci nawiązania współpracy.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.