Pokoje zagadek Jana Heweliusza

Odkryjcie zagadkę  i znajdźcie wynalazek Jana Heweliusza, zanim zrobią to inni!

Przeniesiecie się do XVII wieku, czasów, w których żył znakomity astronom – Jan Heweliusz. Czeka Was misja, od której powodzenia zależą losy i przyszłość całego świata! Przybywajcie do  tajemniczych pomieszczeń Jana Heweliusza.

Zabawa nie wymaga wysiłku fizycznego ani używania niebezpiecznych elementów, stawiamy na siłę umysłu! Odkryjcie tajemnice, znajdźcie ukryte wskazówki, które zostawił sam Jan Heweliusz oraz sprawcie, aby jego najnowszy wynalazek – Luneta Heweliusza i cenne eksponaty, nie wpadły w niepowołane ręce.

Nasze pokoje zagadek to świetny sposób, aby miło spędzić czas. To przygoda, która uczy, bawi i ekscytuje! Pokoje powstały po to, aby zapewnić dzieciom i młodzieży rozrywkę w duchu naukowym oraz niezapomniane chwile, pełne przygody, główkowania i nauki.

Cel gry

Celem gry jest rozwiązanie ukrytych zagadek i odnalezienie skarbu Heweliusza przed upływem 50 lub 60 minut (w zależności od wariantu).

Przebieg gry

Wariant podstawowy

Uczestnicy rozwiązują zagadki w 1 z pomieszczeń, mają 50 minut na odkrycie skarbu Heweliusza. Pokój przeznaczony jest dla 2-6 osób. Zachęcamy rodziny z dziećmi i mniejsze grupy znajomych do wzięcia udziału w tej ekscytującej przygodzie.

Wariant rozszerzony

Kierujemy głównie dla grup szkolnych - dzieci i młodzieży w wieku 8-14 lat oraz ich opiekunów. Uczestnicy w ciągu 60 minut rozwiązują zadania w 3 pokojach jednocześnie, zagadki doprowadzają do wspólnego rozwiązania.

O naszych pokojach

Pokoje oraz rekwizyty są w 100% bezpieczne, a gra odbywa się pod nadzorem wykwalifikowanego pracownika. W trakcie rozwiązywania zagadek nie zamykamy uczestników na klucz, drzwi do pomieszczeń są zawsze otwarte.  Nasze pokoje idealnie sprawdzą się jako sposób na urozmaicenie wycieczki szkolnej lub wycieczki rodzinnej. Do dyspozycji graczy udostępniamy pokoje w zależności od wariantu. 1 pokój zagadek jest przeznaczony dla grupy 2-6 osób, dla grup szkolnych udostępniamy 3 pokoje, w których zagadki doprowadzają do wspólnego rozwiązania.

Lokalizacja

Nasze pokoje zagadek znajdują się w Poznaniu przy ul. Chwaliszewo 75.

Cena

W wariancie podstawowym przeznaczonym dla 2-6 osób 100zł/grupa

W wariancie rozszerzonym (3 pokoje) przeznaczonym dla większych grup lub całych klas szkolnych 300zł/grupa

Zapisy

Osoba do kontaktu: Anna Lewandowska

Centrum Edukacji Heweliusz

61-104 Poznań, ul. Chwaliszewo 75

Tel: 669 214 933

E-mail: kontakt@heweliusz.eu

Serdecznie zapraszamy!