Pozarządowa przestrzeń biurowa w C.A.M.P.

Szukasz dogodnego miejsca do pracy? Twoja organizacja realizuje projekt i nie posiada własnego biura? Często planujecie spotkania z odbiorcami Waszych działań i nie macie gdzie ich zorganizować?

Centrum PISOP wraz z Fundacją Niwa zaprasza na Chwaliszewo! Oferujemy gotowe miejsca do pracy przeznaczone dla organizacji społecznych w ramach Pozarządowej Przestrzeni Biurowej w C.A.M.P.

Miejsca znajdują się w lokalu przy ul. Chwaliszewo 75, pomieszczenia przeszły generalny remont pod koniec 2019r.

Zapewniamy:

• Dogodną lokalizację biura w centrum Poznania,
  • Miejsce do pracy współdzielone z inną organizacją pozarządową (indywidualne biurko, szafę na dokumenty zamykaną na klucz),
  • Dostęp do Internetu WI Fi
  • Dostęp do podstawowego sprzętu biurowego (ksero, skaner, sprzęt do prowadzenia webinarów)
  • Zaplecze kuchenne ( możliwość korzystania z ekspresu do kawy, czajnika, naczyń kuchennych) będące jednocześnie kącikiem relaksu z wygodną kanapą i stolikiem kawowym
  • Możliwość korzystania z salki szkoleniowej wyposażonej w sprzęt do prezentacji (rzutnik, ekran tv, tablica flipchart)

Skorzystanie ze Wspólnej Przestrzeni Pozarządowej to nie tylko forma pracy, ale również możliwość bezpłatnego skorzystania z indywidualnych porad i konsultacji, mających na celu rozwój Twojej organizacji, które zapewniamy w ramach proponowanej przez nas oferty.

W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

fundacja@fundacjaniwa.pl lub pisop@pisop.org.pl

tel: 534 205 699.