Informacje projektowe Kupuj odpowiedzialnie!
  • 14 września 2020

Kupuj odpowiedzialnie!

Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniu organizowanym pod hasłem: Kupuj Odpowiedzialnie!, które odbędzie się podczas Targów Ekonomii Społecznej - 25 września br. przy Placu Kolegiackim w Poznaniu, w godz. 12.00- 13.45.

Spotkanie kierujemy do przedstawicieli poznańskich firm i organizacji społecznych. Podczas spotkania porozmawiamy o tym, jak:

- kupować odpowiedzialnie

- nawiązać współpracę międzysektorową z korzyścią dla obu stron.

Prezentację na temat społecznie odpowiedzialnych zakupów przedstawi Kalina Olejniczak, dziennikarka, przez wiele lat związana z Radiem Merkury, aktywistka Givebox Poznań, współzałożycielka Po-Dzielni – Centrum Ekonomii Współdzielenia.

Udział w spotkaniu to doskonała okazja do wzajemnego poznania się, wymiany doświadczeń i refleksji dot. odpowiedzialności i współpracy.

Wydarzenie jest częścią projektu realizowanego przez Fundację Niwa pt. Ekonomia społecznie, którego celem jest zwiększanie widoczności ES i rynku zleceń dla PES w Poznaniu, poprzez promowanie ekonomii społecznej i lokalnych PES wśród mieszkańców Poznania.

Swój udział w wydarzeniu prosimy potwierdzić mailem (maria.robaszynska@fundacjaniwa.pl) lub telefonicznie (669 214 933).

Serdecznie zapraszamy!

Projekt jest finansowany w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego