Centrum Edukacji Heweliusz Urodzinki

Droga Mamo, drogi Tato, w życiu Twojego dziecka jest kilka wyjątkowych dni w roku, urodziny są jednym z nich. Jeśli nie masz pomysłu jak je zorganizować, zapraszamy do skorzystania z oferty Centrum Edukacji Heweliusz. Zrobimy wszystko, żeby ten wyjątkowy dzień pozostał na długo w pamięci waszych pociech i ich gości.

Wedle Waszych życzeń

Rodzicu, wraz z dzieckiem sam wybierasz motyw przewodni spośród naszej oferty.  

W ramach działalności Centrum Edukacji Heweliusz, proponujemy zorganizowanie imprezy urodzinowej o charakterze edukacyjno-rozrywkowym dla dzieci w wieku 6 – 12 lat. Przyjęcia organizowane są według wybranego scenariusza. Gwarantujemy 2 godziny świetnej zabawy w duchu naukowym pod okiem specjalisty z danej dziedziny oraz animatora.

Gdzie?

Urodziny organizujemy siedzibie Centrum Edukacji Heweliusz w Poznaniu przy ul. Chwaliszewo 75. w dogodnym dla Państwa terminie ustalanym podczas rezerwacji. Dysponujemy odpowiednio przygotowaną salą, w której dzieci spędzą aktywnie czas pod okiem osób wykwalifikowanej kadry. 

Jak?

Nasze Urodzinki składają się z 2 części. Pierwszą poprowadzi osoba z uprawnieniami pedagogicznymi, która odpowiada za opiekę nad dziećmi oraz animację. Druga część to edukacyjne zabawy realizowane zgodnie z wybranym motywem przewodnim. 

Motywy przewodnie

Zachęcamy Państwa do wyboru tematów rozwijających kreatywność i pobudzających wyobraźnię dzieci: 

Jestem eko

Nie ma nic lepszego niż to, co sam mogę zrobić dla naszej planety. Warto pamiętać, że ekologiczne zachowania nie tylko są przyjazne planecie, ale nam samym przynoszą bezpośrednie korzyści. Podczas przyjęcia Jestem eko, jubilat  wraz ze swoimi gośćmi: 

Pozna ciekawostki dotyczące ekologicznego stylu życia

Dowie się, jak sam może zmienić swoją postawę by była proekologiczna

Własnoręcznie przygotuje ekologiczną pastę do zębów

Wykona kilka pachnących kul  do kąpieli

Młody naukowiec to ja 

Wybuchy, ciekawe doświadczenia, niespotykane zjawiska – to świat, który od zawsze interesował Twoją pociechę? Niech eksperymentuje z nami! Ma szansę poczuć się jak szalony naukowiec! Podczas przyjęcia wraz ze swoimi gośćmi weźmie udział w ciekawych doświadczeniach:

Podwodny wulkan,

Mąka wcale nie taka miękka jakby się wydawało,

Malowanie na mleku,

Slime – kolorowe gluty.


Przyda się również chwila oddechu, dlatego po intrygujących pokazach i ćwiczeniach zapraszamy uczestników do skorzystania ze zdrowych przekąsek i soków.

Pakiety 

Proponujemy Państwu wybór pakietu podstawowego lub rozszerzenia go o wybrane opcje: CENNIK

UWAGA! 

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny. Wszyscy z Państwa, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny są uprawnieni do 10% zniżki na organizację urodzinek dla dzieci.


Załączniki

# Plik Data publikacji Typ Rozmiar Pobrań
1 Cennik 29.07.2020 14:20 pdf 425,07 KB 3
2 Regulamin imprezy urodzinowej 29.07.2020 16:03 pdf 451,28 KB 1