Do tej pory C.A.M.P. działało głównie w formie zdalnych przedsięwzięć. Chcemy to zmienić i współtworzyć realną przestrzeń razem z mieszkańcami oraz lokalnymi organizacjami.

Siedziba naszej Fundacji znajduje się w samym centrum Poznaniu przy ul. Chwaliszewo 75. 

W ubiegłym roku w ramach projektu pozyskaliśmy pieniądze na wyremontowanie części pomieszczeń. Przygotowaliśmy toaletę, zaplecze kuchenne oraz odnowiliśmy podłogi i ściany w 2 pomieszczeniach. 

Co jeszcze musimy zrobić, abyśmy mogli Cię do nas zaprosić?

Kolejny etap to wyposażenie pomieszczeń w sprzęt umożliwiający organizacjom oraz mieszkańcom aktywne korzystanie z przestrzeni. 

Musimy odmalować ściany, usunąć zacieki (to niestety bardzo stary lokal w kamienicy). Marzymy o ładnym i kolorowym miejscu! Społecznicy zasługują na takie miejsce! Realizują codziennie bardzo ważne i trudne działania!

Chcielibyśmy każde z pomieszczeń dostosować do  potrzeb prowadzenia przez organizacje i mieszkańców warsztatów, spotkań, inicjatyw integrujących społeczność lokalną. Planujemy zakup krzeseł, stołów, mebli do kącika chilloutowego, projektorów, ekranu i wszelkiego sprzętu ułatwiającego organizacjom społecznym prowadzenie działań na rzecz lokalnej społeczności. Całość planowanego przedsięwzięcia szacujemy na kwotę 10 tys. zł. 


Nasze plany: