Zaprosić wuchtę wiary na pyry z gzikiem można tylko w Wielkopolsce. Województwo wielkopolskie ma wiele cech, którymi odróżnia się od innych regionów Polski. Wielkopolanie słyną z pracowitości, dokładności
oraz przedsiębiorczości, w tym przedsiębiorczości społecznej!

Poznajcie z nami wielkopolskie przedsiębiorstwa społeczne, w tym m.in.:

Spółkę non-profit Brajl Punkt wspierającą osoby z dysfunkcją wzroku ułatwiającą im dostęp do nowoczesnych i tradycyjnych technologii. Tworzą ją osoby niewidome lub słabowidzące.

FURIĘ pierwszą spółdzielnię socjalną w Polsce wdrażającą innowacyjny model aktywizacji zawodowej osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Furia zajmuje się usługami krawieckimi, rękodziełem
i tworzeniem unikalnych gadżetów.

Spółdzielnię Socjalną na Piątkę opierającą się na detalicznej sprzedaży wyrobów piekarniczych i cukierniczych, a także na sprzedaży przygotowywanych kanapek i napojów. Misją Spółdzielni jest zatrudnienie osób wykluczonych społecznie z naciskiem na osoby z niepełnosprawnością intelektualną.

To tylko niewielka część bogatej oferty jaką skrywa województwo wielkopolskie.  My pomożemy Wam poznać całe bogactwo naszych przedsiębiorstw społecznych. Zorganizujemy transport, wyżywienie,
czy też  zakwaterowanie uczestników. Zaplanujemy harmonogram wizyty oraz przygotujemy dostosowaną do potrzeb propozycję podmiotów prowadzących czynną działalność, wartych odwiedzenia.

W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

fundacja@fundacjaniwa.pl lub tel: 534 205 699