Informacje projektowe Spotkanie sieciujące NGO i biznes
  • 27 grudnia 2022

Spotkanie sieciujące NGO i biznes

Kontynuacja projektu sieciującego organizacje pozarządowe i poznańskie firmy odbyła się Pracowni Ekonomii Społecznej - ładne rzeczy. Spotkanie odbyło się 6 grudnia 2022r. i zostało zaplanowane w celu zaprezentowania działań podmiotów ekonomii społecznej oraz by zainspirować firmę Żabka Polska do współpracy.

Firma Żabka Polska miała okazję zapoznać się z przedstawicielami organizacji społecznych i opowiedzieć o swoich dotychczasowych doświadczeniach we współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz opowiedzieć o planach na przyszłość i chęci podjęcia kolejnych współpracy.

W spotkaniu wzięło udział kilka organizacji społecznych tj. Stowarzyszenie CREO, Fundacja Ratuj Ryby, Fundacja Nordoff Robbins, Stowarzyszenie Lokalni w Gmienie Suchy Las, Stowarzyszenie Lepszy Świat. Pyszne przekąski dla uczestników spotkania przygotowała Spółdzielnia Socjalna Cuda Garnki. Przedstawiciele organizacji opowiedzieli o swoich działaniach i usługach, przedstawili potrzeby w ramach których chcieliby nawiązać współpracę z firmami. Przedstawicielka Fundacji Norfoff Robbins przeprowadziła króciutkie warsztaty z muzykoterapii.

Spotkanie zaowocowało wymianą kontaktów między uczestnikami i wyrażeniem chęci nawiązania współpracy.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.