• 29 maja 2017

Piknik ekologiczny w Poznaniu

Już 10 czerwca na placu przy Przedszkolu Integracyjno–Terapeutycznym „MIŚ” w Poznaniu (przy ul. Łozowej 77) odbędzie się PIKNIK EKOLOGICZNY.

Tego dnia, w godz. 10.00 – 14.00, cała społeczność Dębca tj. dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy, będzie miała możliwość uczestniczyć w licznych, ekologicznych atrakcjach tj.:

• Zawody sportowe
  • Zawody mydlanych baniek
  • Ekologiczny pokaz mody
  • Ekologiczne malowanki
  • Ekologiczne rymowanki
  • Ekologiczne dekoracje
  • Ekologiczne buźki
  • Przyrodniczy Quiz
  • Występy artystyczne dzieci
  • Dmuchańce w akcji
  • Poczęstunek (kawa, herbata, ciasto).

Dzięki dofinansowaniu ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz z budżetu Miasta Poznania udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Organizatorami wydarzenia są członkowie Akademii Liderów Społecznych organizowanej w ramach projektu pn. DO STARTU! GOTOWI? START! Realizatorem projektu jest Fundacja NIWA Edukacji i Rozwoju. Patronem merytorycznym projektu jest Stowarzyszenie Centrum PISOP, zaś patronatem medialnym Gazeta Wyborcza Poznań.