Informacje projektowe Poznaliśmy się w CAMP! - Na Niwie Zmian
  • 12 listopada 2020

Poznaliśmy się w CAMP! - Na Niwie Zmian

7 poznańskich organizacji pozarządowych prezentujących swoją działalność, 7 warsztatów o szerokiej tematyce, w której każdy z poznaniaków mógł znaleźć coś dla siebie, ponad 10 godzin transmisji online, 82 zgłoszenia - to tylko niektóre z liczb obrazujących, zakończoną właśnie, akcję Poznajmy się w CAMP!

Akcja Poznajmy się w CAMP to wspólna inicjatywa poznańskich organizacji pozarządowych oraz Fundacji NIWA Edukacji i Rozwoju, która miała na celu przybliżenie mieszkańcom Poznania działalności fundacji i stowarzyszeń z naszego fyrtla.

Co tydzień, w okresie od września do października, odbywały się warsztaty online, podczas których  przedstawicieli poznańskich organizacji zaprezentowali następujące tematy:

1.Emisja głosu – warsztat zorganizowany przez GOSPEL JOY

2.Miododajne zakątki w mieście -  warsztat zorganizowany przez STOWARZYSZENIE CENTRUM PROMOCJI EKOROZWOJU

3.Trening językowo-poznawczy warsztat zorganizowany przez FUNDACJĘ ORCHIDEA

4.Tolerancyjna Żyrafa - warsztat o antydyskryminacji i języku bez przemocy zorganizowany przez CIM HORYZONTY

5. Aktywni seniorzy w pandemii i nie tylko - warsztat zorganizowany przez Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Edukacji Obywatelskiej CREO

6.Jak, dzięki kontaktowi z naturą, można wspierać rozwój dzieci? - warsztat zorganizowany przez Fundację LEŚNE DZIKI

Wszystkim uczestnikom raz jeszcze dziękujemy ze wspólny udział w warsztatach!