Informacje projektowe Rusza Konkurs Mikrodotacji „Green Walk Around the Block” edycja 2024
  • 12 marca 2024

Rusza Konkurs Mikrodotacji „Green Walk Around the Block” edycja 2024

Czy jesteś pasjonatem ekologii i chcesz aktywnie przyczyniać się do ochrony środowiska w Poznaniu lub powiecie poznańskim? Masz zielone pomysły, ale brakuje Ci środków na ich realizację? Konkurs Mikrodotacji „Green Walk Around the Block” to szansa na rozpropagowanie ekologicznych działań!

O konkursie:
Konkurs „Green Walk Around the Block” ma na celu promowanie i wspieranie inicjatyw ekologicznych realizowanych przez dzieci, młodzież oraz nauczycieli z przedszkoli i szkół podstawowych. Chcemy, aby nasi najmłodsi mieszkańcy wraz z opiekunami podejmowali działania, które nie tylko będą miały pozytywny wpływ na środowisko, ale również zwiększą świadomość ekologiczną w lokalnych społecznościach.

Kto może się zgłosić?
W tym roku zgłoszenia przyjmujemy od przedszkoli i szkół podstawowych z Poznania i powiatu poznańskiego, które są prowadzone przez Ogólnopolskiego Operatora Oświaty. 
Łączna pula dostępnych środków finansowych w konkursie to 9600 zł. Wartość jednorazowej mikrodotacji nie może być niższa niż 2000 zł i przekraczać wysokości puli środków. 

Jak aplikować?
Aby wziąć udział w konkursie, konieczne jest wypełnienie formularza projektowego dostępnego online (TUTAJ) oraz formularza papierowego (Załącznik nr 1 do Regulaminu), który należy pobrać ze strony: www.pisop.org.pl. Wypełniony i podpisany załącznik nr 1 należy dodać w formularzu online w sekcji 3. 
Pamiętaj, aby dokonać zgłoszenia do 21 kwietnia 2024 r., do końca dnia. Projekty mogą być realizowane od 13.05.2024 r. do 30.09.2024 r.

Ocena:
Projekty będą podlegały ocenie formalnej i merytorycznej. Tak jak w roku ubiegłym, swój głos odda nie tylko komisja konkursowa, ale także pracownicy firm finansujących konkurs. Może to twój pomysł spodoba im się najbardziej?
Realizacja zielonych projektów to nie tylko krok ku lepszemu jutru dla naszej planety, ale również szansa na rozwijanie świadomości ekologicznej wśród najmłodszych. Pokaż, jak małe działania mogą wpłynąć na wielką zmianę!
Czekamy na Twoje innowacyjne pomysły. Dołącz do nas i razem działajmy na rzecz lepszego świata! Składaj aplikacje już teraz!
Szczegóły w regulaminie dostępnym poniżej. 
Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Do zobaczenia w gronie ekologicznych innowatorów!

Konkurs Mikrodotacji finansowany jest ze środków firm zrzeszonych w ABSL Poznań Chapter m.in.: Franklin Templeton Investments Poland Sp. z o.o., ADM Poland Sp. z o.o., Carlsberg Shared Services, McKinsey&Company Polska Sp. z o.o. Sp. k., Rockwool Global Business Service Center, Next Technology at „FlexDev sp. z o.o.” sp. k., Conectys Poland Sp. z o.o., Newell Poland Services Sp. z o.o.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu  Stowarzyszenia Centrum PISOP „Poznańskie Centrum NGO” w partnerstwie z Fundacją Niwa Edukacji i Rozwoju.

Załączniki

# Plik Data publikacji Typ Rozmiar Pobrań
1 Regulamin konkursu GWATB 2024 01.01.1970 01:00 pdf 892,87 KB 1
2 Formularz konkursu GWATB 2024 01.01.1970 01:00 docx 279,25 KB 0