• 07 grudnia 2017

Spotkanie dla lokalnych liderów 05.12.2017r.

Spotkanie dla lokalnych liderów w Bibliotece Raczyńskich

5 grudnia 2017 r. dzięki uprzejmości Biblioteki Raczyńskich przy ulicy Chwaliszewo 17/23 Fundacja Niwa Edukacji i Rozwoju zorganizowała spotkanie dla lokalnych liderów, w którym wzięli udział m. in.: Pani Katarzyna Kostańska wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 82, Pan Jerzy Ruciński ze Stowarzyszenia Chwaliszewo, Pani Katarzyna Śmiałowicz z Fundacji Jak Malowana oraz wielu innych członków i przedstawicieli innych organizacji.

Podczas spotkania poruszona została kwestia potrzeb edukacyjnych dzieci i młodzieży na Chwaliszewie i okolicach. Nasza ekspertka merytoryczna, Monika Wieczorek, poprowadziła warsztat z ABC tworzenia projektów dla zaproszonych organizacji i placówek edukacyjnych. Całe wydarzenie trwało ponad 3 godziny przy słodkim poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za obecność i mamy nadzieję, że to początek współpracy między organizacjami na rzecz dzieci i młodzieży z Poznania.