• 30 maja 2017

Spotkanie dla nauczycieli

Już po raz drugi zapraszamy przedstawicieli placówek oświatowych do udziału w spotkaniu pn. „Społeczne vademecum nauczyciela”. Spotkanie odbędzie się 12 czerwca 2017 roku (poniedziałek) w godzinach 15:00 – 18:00 w Niepublicznej Szkole Podstawowej i Gimnazjum „Otwarte Drzwi” w Poznaniu (Aleja Niepodległości 36).

Coraz częściej  fundacje i stowarzyszenia podejmują się prowadzenia placówek edukacyjnych. Dzięki aktywnościom organizacji pozarządowych możliwe jest także wspieranie działań podwyższających jakość edukacji. Jakie korzyści przynosi nauczycielom działalność w organizacjach pozarządowych?

W ramach Kawiarenki będzie można dowiedzieć się, jak utworzyć organizację pozarządową przy placówce edukacyjnej, ale także posłuchać, podyskutować i nawiązać kontakty z praktykami działającymi z ramienia Fundacji lub Stowarzyszeń w tym zakresie.

Zgłoszenia można przesyłać mailem na adres: katarzyna.jasik@pisop.org.pl do dnia 10 czerwca  2017 roku. W zgłoszeniu prosimy o podanie kontaktowego adresu mailowego.

Organizatorami Kawiarenki są członkowie Akademii Liderów Społecznych w ramach projektu pn. „O STARTU! GOTOWI? START!”

Dzięki dofinansowaniu ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz z budżetu Miasta Poznania udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Uwaga, liczba miejsc ograniczona! O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!