Informacje projektowe Sztuczna inteligencja w codziennej pracy NGO
  • 20 marca 2024

Sztuczna inteligencja w codziennej pracy NGO

Próbujesz stworzyć zgrabną treść, ale nie masz na nią pomysłu? Czujesz jak nadchodzi kryzys w działaniach promocyjnych twojej organizacji? Chcesz nadążać za trendami? W dzisiejszym świecie, gdzie sztuczna inteligencja (AI) staje się coraz bardziej wszechobecna, kluczowe jest zrozumienie, jak efektywnie z niej korzystać. Dowiedz się, jak to zrobić. 

Sztuczna inteligencja otacza nas już z każdej strony. Często nie jesteśmy świadomi, że to, co widzimy i czytamy w internecie, zostało przygotowane przez AI. To dopiero początek rewolucji. Twoja organizacje chce być jej częścią? Zapraszamy na warsztat, poświęcony sztucznej inteligencji w NGO. 

Spotkanie poprowadzi Marek Zywert z Fundacji FaniMani, współtwórca serwisu fanimani.pl, pasjonat technologii od ponad 10 lat związany z NGO. Spodziewajcie się konkretnych przykładów oraz wskazówek. 

Kiedy? 10 kwietnia

O której? 9.00-14.15

Gdzie? Poznańskie Centrum NGO (ul. Chwaliszewo 75)


Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ. 


Podczas warsztatu:

- dowiesz się, w których obszarach AI przynosi największe korzyści oraz jakie zadania najlepiej pozostawić ludzkiej inteligencji

- nauczysz się formułować zapytania, które pozwalają na wydobywanie najbardziej trafnych informacji i wyników, co jest kluczowe w pracy z każdym narzędziem opartym na AI.

- zdobędziesz praktyczne porady, jak integracja AI z codziennymi zadaniami może poprawić efektywność i jakość pracy w różnych obszarach.


Spotkanie skierowane jest do osób, które nie korzystają na co dzień z AI jak i tych, które korzystają, ale chcą zwiększyć korzyści wynikające z wprowadzenia AI w organizacji.

Na warsztat zaprasza Poznańskie Centrum NGO. Projekt realizowany jest ze środków budżetowych Miasta Poznania.