Informacje projektowe Targi Podmiotów Ekonomii Społecznej
  • 01 grudnia 2022

Targi Podmiotów Ekonomii Społecznej

Inauguracja projektu sieciującego organizacje pozarządowe i poznańskie firmy odbyła się podczas Targów Podmiotów Ekonomii Społecznej, które odbyły się 15 listopada 2022r. w siedzimy firmy Franklin Templeton Investments Poznań. Spotkanie zostało zaplanowane w celu zaprezentowania działań podmiotów ekonomii społecznej oraz by zainspirować poznańskie firmy do współpracy.

W Targach wzięły udział firmy zrzeszone w ABSL Poznan Chapter: Franklin Templeton Investments Poland Sp. z o.o., Miele Global Services Sp. z o. o., ADM Poland Sp. z o.o., Newell Poland Services oraz Grant Thornton Poland, Rockwool Polska Sp. z o.o., Next Technology Professionals i John Deere Polska.

Firmy miały okazję zapoznać się z przedstawicielami organizacji społecznych i opowiedzieć o swoich dotychczasowych doświadczeniach we współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz opowiedzieć o swoich planach na przyszłość i chęci podjęcia kolejnych współpracy.

W spotkaniu wzięło udział wiele organizacji społecznych tj. Stowarzyszenie CREO, Fundacja Wózkowicze, Taka Mydlarnia, WTZ Krzemień, Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!, Spółdzielnia Socjalna Furia, Stowarzyszenie Amazonki, Fundacja Ratuj Ryby, Fundacja im. Julii Woykowskiej, Fundacja Nordoff Robbins, Fundacja Just4Fit, Stowarzyszenie FiberArt, Stowarzyszenie RakujeMy Jak Chcemy oraz Spółdzielnia Socjalna Cuda Garnki. Przedstawiciele organizacji opowiedzieli o swoich działaniach i usługach, przedstawili potrzeby w ramach których chcieliby nawiązać współpracę z firmami, a także przeprowadzili niewielkie warsztaty prezentujące swoją ofertę.

Spotkanie zaowocowało wymianą kontaktów między uczestnikami i wyrażeniem chęci nawiązania współpracy.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

.