Informacje projektowe Warsztaty on-line
  • 26 czerwca 2020

Warsztaty on-line

Potrafię pomóc - pod takim hasłem odbyło się kolejne spotkanie realizowane w okresie wakacyjnym oraz w ramach obchodów Poznańskich Dni Rodziny 2020. Przedstawicielka Fundacji Akceptacja przeszkoliła uczestników z podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy. Dzieci dowiedziały się m.in. w jaki sposób mogą zareagować w przypadku utraty przytomności któregoś z dorosłych członków rodziny, jak wezwać pomoc i co robić do czasu przyjazdu służb ratunkowych. Uczestnicy zostali również zaznajomieni ze sposobem udzielania pierwszej pomocy małym dzieciom/niemowlakom. Wierzymy, że wszyscy biorący udział w spotkaniu on-line wzbogacili swoją dotychczasowa wiedzę dotyczącą zasad udzielania pierwszej pomocy.

NAGRANIE

*Projekt sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania