Informacje projektowe Zaplanuj działania swojej organizacji
  • 08 lutego 2021

Zaplanuj działania swojej organizacji

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie online pn. „Zaplanuj działania swojej organizacji, czyli o planowaniu operacyjnym”, który odbędzie się 10.02.2021 w godz. 13.00 – 15.30.

Spotkanie dla Państwa poprowadzi Ewa Gałka, Prezeska Centrum PISOP, autorka innowacyjnego Modelu Zarządzania organizacją pozarządową BINGO.

W czasie spotkania:

zostaną omówione zasady planowania operacyjnego, w szczególności rocznego,

wspólnie popracujemy nad studium przypadku nad planem,

omówimy najczęściej popełniane błędy.

Wśród uczestników warsztatu zostanie wyłoniona chętna organizacja, dla której nasza ekspertka przeprowadzi dodatkowo planowanie strategiczne! Prosimy o uzupełnienie części formularza, dotyczącej bonusowego warsztatu.

Warsztat odbędzie się na platformie internetowej Zoom. Aby uczestniczyć w spotkaniu konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Zachęcamy do aktywnego udziału w szkoleniu a także, aby podczas trwania szkolenia mieć włączony mikrofon oraz kamerę.

Zapisy przyjmujemy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego online. Prosimy kliknąć w poniższy link i wypełnić wymagane informacje: formularz zgłoszeniowy

Przed planowanym spotkaniem otrzymają Państwo link do wirtualnego pokoju, w którym odbędzie się warsztat.